Farketmez – C.A.S.

Yolu farklı coğrafyalardan geçmiş insanları bir araya getiren bir proje Farketmez. Avustralya, İspanya ve Türkiye’den müzisyenleri bir araya getiren bu girişimin renk paletinde de benzer bir çoğulluk yakalamanız mümkün. Rock, caz, saykodelik, funk gibi tarzlar burada bir doğallık ve uyum içinde birbirini kovalıyor.

C.A.S. (görünüşe göre Contemporary Art Shit‘in kısaltması) adı üstünde günümüzün ruhunu yansıtan, zıpırlığı ve enstrümanlara hakimiyeti sayesinde tarzlar arası geçişleri mümkün ve rahat kılan bir alaşım. Canlı icra edilmesi halinde tadına daha bir varılacağı izlenimi de veriyor, bu durumun gerçekleşebileceği günleri merakla bekliyoruz.

Yaşam ve enerji dolu, insanı kıpır kıpır bir dansa çağıran rock ‘n roll müziklere ihtiyaç duyduğunuz an C.A.S.‘e sığınmaktan çekinmeyin. Böylelikle şu yoğun gündemin ortasında ihtiyaç duyduğunuz türden taze bir soluk alabilirsiniz.

Tamar Records etiketiyle yayınlanan C.A.S.’ın kadrosunda Cameron Dean (gitar), Carlos Valderrama (davul), Hasan Kunt Yılmaz (bas gitar) ve Selçuk Güllü (klavye / saksafon) yer alıyor.