Amnezi

Yeni bir programa başlıyoruz daha doğrusu Kıyı Müzik’in yeni bir oluşumu var, adı Amnezi.

Kıyı Müzik ile bağımsız müziğin en derinine inmeye çalışıyoruz ancak müzik dışında da aklımızı doyuran konularla ilgili de bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünerek Amnezi’yi kurduk.

Amnezi farkındalık yaratmak, farklı olanı göstermek, aynen Kıyı’da yaptığımız gibi “Bak bu da var” demek amacıyla kuruluyor.

Amnezi’nin aynı zamanda Kıyı’da bir programı da olacak, belirli periyodlar dahilinde olmasa bile uygun konukları bulduğunda yayınlanacak.

Oluşumun henüz bir websitesi yok ama yakın zaman içerisinde kurmayı planlıyoruz. Şimdilik sadece sosyal medya kanallarından ilerliyoruz, twitter ve fb sayfalarını dilerseniz takip edebilirsiniz

Amnezi Twitter
Amnezi Facebook

İlk programımızda konuğumuz “Kilo Versen Aslında Senin Yüzün Çok Güzel” isimli blogun sahibi Pınar Çetin

Pınar kilo ile ilgili olan dertlerini blogunda o kadar güzel anlatmış ki Amnezi’ye konuk olsun ve yaşadıklarını bize de anlatsın istedik ve çok güzel bir program çıkardık ortaya.

İlk programımız 04 Ağustos Pazartesi günü 22:00’da yayınlanacak.

Dinleyin, programı değişik bulacaksınız

Duyguları fazlasıyla net anlatan, kendi bedenimizden çıkıp yazarın bedenine girmemizi sağlayan, ona ait tüm kiloları, acıları ve yapamamaları anlamamızı sağlayan mükemmel bir blog, satır satır okuyunuz: http://kiloversenaslinda.blogspot.com.tr/