Planlanan Yenilikler & Öneriler

ForumKategori: Kıyı MüzikPlanlanan Yenilikler & Öneriler
AndaçAndaç Ekip 3 ay önce başlattı.

Merhaba Sevgili Kıyı severler, 24 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Kıyı’nın yeni websitesi yayına girdi. Bir süre hata ayıklayıp geri bildirimlerinizi değerlendireceğiz. Websitesinin tamamen hazır hale gelmesinin ardından planladığımız bazı yenilikler var. Sosyal medya, e-posta ya da bu başlık üzerinden talepleriniz doğrultusunda bu listeyi sürekli güncelleyeceğim.

En çok fayda sağlayacak ve bizim için yapması en kolay olacak yenilikler sıralamada üstte yer alacak. : )

1- Kıyı Radyo’nun masaüstü ve mobilde dinleme seçeneklerinin arttırılması ve bu seçeneklerin sitede paylaşılması. iTunes, TuneIn, Radio FM, Simple Radio, Radium, yerleşik playerlar vs. (Tamamlandı -> Nasıl Dinlerim?)

2- Mobil için kolay player – kiyi.stream (Hazır)

3- Bildirim aboneliği. Sizleri Kıyı’dan haberdar edebilmek için bilgisayarlarınıza bildirim gönderebileceğiz. (isterseniz) Masaüstü: Chrome, Opera, Safari, Firefox. (Hazır)

4- E-Posta bültenleri. Kıyı’dan ve etkinliklerden belirli periyotlarda e-posta bültenleri ile haberdar olabileceksiniz. (Yakında)

Son güncelleme tarihi: 20 Eylül 2017

Mobil uygulama istediğinizi biliyoruz ve bunu ciddi şekilde değerlendiriyoruz. Ancak uygulama birazcık vakit istiyor. Sitenin son hali ve yukarıdaki yeniliklerden sonra taşınabilir cihazlarda Kıyı’ya erişimde hiçbir sorun yaşamayacağınızı umut ediyoruz.

Önerilerinizi bu başlık altında toplayabiliriz. : )


Kıyı Müzik

#NowPlaying
ARTIST
TITLE

Background