Kıyı Müzik’e İçerik Gönderme Teşebbüsü

ForumKategori: Kıyı MüzikKıyı Müzik’e İçerik Gönderme Teşebbüsü
Gökay SarıGökay Sarı Ekip 3 ay önce başlattı.

Merhaba, ben Gökay, Kıyı’da komi olarak çalışıyorum. Bildiğiniz üzere Kıyı Müzik’e artık siz güzel üyelerimiz de içerik gönderebiliyorsunuz. Bizler de onu kıyı severler ile, sizin imzanızla paylaşıyoruz. Kıyı Müzik’e içerik göndermek için, sitemizin sol en üst köşesindeki “>İÇERİK GÖNDER” butonunun tıklanması gerekiyor.

  • İçerik Gönderme rehberini, ilgili detayları ve yazı düzenleme aracını da orada bulabilirsiniz.
  • İçerik göndermeden önce, yayımlanmasını istediğiniz içeriğinizin Kıyı Müzik’in formatına uygun olması gerekiyor. Bu format teknik detaylarına ek olarak, biraz da manevi tahmin ettiğiniz gibi. Bir Kıyı Müzik takipçisi olarak formatımızın farkındasınızdır elbette.
  • Formatımızın ne olduğu kendisini sitemizde yer alan hem işitsel hem de metinsel içerik ile belli ediyor, ayrıca radyomuzda çalan şarkılar da bir yol gösterici, bir seçilmiş kişi, bir kahraman gibi yıllardır dönüyor.
  • Mesela sevgili patronumuz Evrim Cantimur’un beni editörlük pozisyonundan şutlayıp komi görevine getirmesinin, masa sildirmesinin, bulaşık yıkatmasının sebebi formata aykırı birkaç içeriği eklemiş olmam. O yüzden sizlere tavsiyem, değerli emeklerinizin karşılığını alabilmek için Kıyı’nın akışı ve mizacına yakın bir üretim gerçekleştirmeniz.
  • Ancak elbetteki forumlarda, müzik ve çevresi hakkında dilediğiniz gibi yorumlarda bulunabilir, albümleri kritik edebilir, sanatçıları eleştirebilir veya Serdar Ortaç’ı çok sevdiğinizden bahsedebilirsiniz. Bunlarla alakalı konular tez zamanda forumlara eklenecektir.

Kıyı Müzik

#NowPlaying
ARTIST
TITLE

Background