Benim Festivalim

KüçükÇiftlik Park [Istanbul]

Event info
Date: Eylül 17, 2017
Time: 13:00
Location: KüçükÇiftlik Park
Address: Kadırgalar Yokuşu No:4 Maçka Istanbul
Phone: 0212 231 30 45
Website: https://www.facebook.com/events/1228310077295035
Event: https://www.facebook.com/events/1228310077295035
Details

Kültür Üniversitesi Sunar;

Ülkenin en büyük gençlik festivali olmaya aday festival; Benim Festivalim

17 Eylül 2017 Pazar günü, KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek olan Benim Festivalim,“Duman, Büyük Ev Ablukada, Flört, Son Feci Bisiklet, Hayat Meyal ve Ansızın Bi’İnfilak” ile KüçükÇiftlik Park’ta 21 yaş altı gençlere unutamayacağı bir gün yaşatacak.

Temel amacı liseli gençlere hayatlarında kullanabilecekleri güzel deneyim ve beceriler kazandırmak olan, gençlerin vazgeçilmezi olmaya aday gençlik festivali “Benim Festivalim”, birbirinden güzel sahne performanslarıyla gençleri coşturacak. Gün boyu sürecek yaratıcı atölyelerden sektör profesyonelleri ile söyleşilere, inovatif teknolojik aktivitelerden spor faaliyetlerine ve sosyal sorumluluk projelerine kadar birçok dalda içeriğin yer alacağı festival, 17 Eylül’de Kültür Üniversitesi ana sponsorluğu ve URU organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Türkiye’nin en sevilen rock grupları arasında yer alan Duman, en son yayımladıkları, içerisinde elektronik öğeler taşıyan ‘Fırtınayt’ serisi ile Büyük Ev Ablukada, retro sounduyla festivallerimizin favori müzik grubu Flört, yeni nesil alternatif müziğin en önemli temsilcilerinden Son Feci Bisiklet, alternatif rock müziğin çiçeği burnunda gruplarından Hayat Meyal ve 2015 yılında yayımladıkları şarkılar ile kısa sürede adlarından söz ettirmeyi başaran grup Ansızın Bi’ İnfilak festivalde sahne alacak.

Gün boyu temponun hiç dinmeyeceği festivalin sunumunu ise en sevilen youtube kanalları arasında gösterilen ‘Stolk’ programının sunucusu İbrahim Selim yapacak.

21 yaş üstünün katılamayacağı bu festivalde yer alıp, gönlünce eğlenmek istiyorsan 17 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta buluşalım. Biletler Biletix’te!


Location
#NowPlaying

Parça

Sanatçı

Background